מסגרות מותאמות אישית למגנט

המדריך השלם למסגרות מותאמות אישית

מבוא למסגרות מגנטים

לפני ההדפסה אנו בפרומגנט מכינים עבורכם מסגרת מעוצבת אישית עבור האירוע שלכם, כמובן שניתן לבחור מבין מגוון המסגרות המוכנות והקלאסיות שיש לנו באתר, וניתן גם לתת לנו כיוון על מנת שנוכל לעצב מסגרת מותאמת אישית עבור האירוע שלכם – לא מעט זוגות בוחרים באופציה להעביר לנו קובץ pdf איכותי של ההזמנה לאירוע שלהם על מנת שניצור להם מסגרת בהתאם לעיצוב ההזמנה וכך ניתן ליצור שפה עיצובית אחידה עבור כל האירוע ולהפוך את המגנט לעוד יותר מיוחד.

מה לקחת בחשבון בבחירת המסגרת

ניתן לעצב עבור האירוע שלכם כל סוג של מסגרת, עם שוליים, בלי שוליים, כולל טקסט או מסגרת ריקה.

שוליים לבנים או בכל צבע אחר שתרצו – אבל חשוב לקחת בחשבון שבמידה והטקסט יושב ישירות על התמונה ללא שוליים לבנים, בעצם רקע לטקסט – הוא עלול להיבלע על התמונה – לכן במקרה זה חשוב ליצור עבור הטקסט או האיור ״מסגרת״ בצבע אחיד על מנת ששתחום אותו ותבליט אותו במידה והרקע יהיה בצבע של הכתב.

 

כיצד ליצור מסגרות משלכם

ניתן גם לבקש קובץ מסגרת ריקה, אנו נשלח לכם קובץ psd (קובץ פוטושופ) או קובץ png (רקע שקוף) מוכן ומותאם בגודל המושלם לאירוע שלכם – כל שנותן לכם זה לעצב עליה עצמאית או להעביר למעצבת האירוע שלכם את הטמפלייט של המסגרת ולהחזיר לנו את הקובץ לאחר ביצוע השינויים – מומלץ לקבל דגשים מראש מה מומלץ ומה לא על מנת שלא יהיה צורך בעבודה כפולה.

 

מסקנה: היתרונות של מסגרות לאירוע – עשה זאת בעצמך

ניתן לעצב גם עצמאית באמצעות אתר ״קאנבה״ וליצור עבור האירוע שלכם מסגרת ייחודית ויפה, חשוב לדאוג שיהיה מספיק ״קונטרסט״ ככה שהצבע של הטקסט לא יהיה בהיר מידי ביחס למסגרת ולאחר ההדפסה הטקסט יהיה חלש וקשה לקריאה, מומלץ גם למקם אלמנטים בחלק התחתון של המסגרת מהסיבה הפשוטה שבחלק העליון הפרצופים של האורחים שלכם נמצאים ולא תרצו שאובייקט עיצובי יפריע לתמונה ויסתיר חלקים מהפרצוף.

 

זמנים ובחירה

את המסגרת ניתן לבחור כבר מיום חתימת החוזה, אולם רוב הזוגות מחכים לעיצוב ההזמנה שלהם או להתקרב ליום האירוע – אבל חשוב לזכור!

לא מומלץ להשאיר את בחירת המסגרת למגנט שלכם לרגע האחרון ולעשות זאת תחת לחץ – ייתכן כי יהיו לכם תיקונים למסגרת ויהיה פינג פונג קצר של סקיצות עד שנגיע לתוצאה המושלמת עבורכם – סקיצה למסגרת בדרך כלל נשלחת בממוצע של שבוע – שבועיים לפני יום האירוע – לכן חשוב שעד הזמן הזה כל הדרישות שלכם עבור המסגרת כבר יהיו מפורטות בתגובה למייל החוזה.

 

התהליך

במידה ורוצים לבחור מסגרת לאירוע שלכם ממגוון הטמפלייטים המוכנים שיש לנו באתר, פשוט לעשות צילום מסך של המסגרת הנבחרת, לצרף את הצילום מסך במייל + השמות שלכם – בשפה העברית או האנגלית על מנת למנוע טעויות איות של השמות שלכם – מומלץ גם לציין בוואטסאפ כי בחרתם מסגרת והיא נשלחה למייל וזהו – משלב זה נותר רק לחכות בסבלנות לסקיצה סופית שתועבר אליכם ישירות למייל לאישור סופי.

 

ולאחר מכן מתראים באירוע שלכם 🙂

נ.ב – לרוב תקבלו סקיצה רק של מסגרת רוחב – אבל לרוב אנו מעצבים גם מסגרת אורך על מנת להפיק באירוע שלכם מגנטים גם לאורך גם לרוחב!

צרו איתנו קשר

נשמח לקבל את הפרטים שלך ולחזור אלייך עם הצעה חברית