כשמדובר בצילום חתונה בשנת 2022, צלם מגנטים הוא מזמן לא רק צלם מגנטים באירוע שלך.

צילום חתונה – אנחנו שם מהרגע הראשון:

כבר בסביבות השעה 19:00 נתייצב באולם עם מצלמה שלופה, חיוך על השפתיים, ולאחר לחיצת יד וחיבוק נחבור לצלם הסטילס שלכם כתף אל כתף לכל אורך צילומי המשפחה – תמונה אחר תמונה.
את התמונות האלה ועוד רבות – נעביר לעריכה מקצועית באמצעות תוכנת עריכת תמונות (שאיתה בדיוק צלם הסטילס באירוע שלכם יערוך את התמונות בבית) – ולאחר העריכה, והמסגור (יש מגוון עיצובים ייחודים למסגרות למגנטים שהכנו במיוחד בשבילכם כאן באתר). באמצעות מדפסת תרמית איכותית וחדישה, נדפיס את כל המגנטים שלכם – ושל המשפחות ונשאיר לכם עותק מכל תמונה, את כל העותקים יחכו לכם בקופסא מעוצבת שאותה נגיש לכם בסיום האירוע.

יש צלמי מגנטים, ויש צלמי מגנטים שהם צלמי סטילס לכל דבר:

מעבר להיותנו בתחום צילום המגנטים כבר כמעט עשור, אנו חוטאים (די הרבה) גם בצילום סטילס לחתונות, כן..  מגיעים משלב ההתארגנות בבוקר, מלווים זוגות לכל אורך היום – עובדים עם מגוון צלמים מהמובילים בישראל, ואת כל זה אנחנו מביאים איתנו גם לצילום המגנטים – ציוד מקצועי, שירות עם חיוך, להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון, לתפוס עוד רגע חד פעמי שלא יחזור – ויוצא לנו להיות לא מעט ברגעים חשובים כשבדיוק כל שאר צלמי האירוע הלכו לשתות כוס מים (קורה לטובים), אז כן – אנחנו שם לא בשביל להיות רק ״צלם המגנטים״ בחתונה שלך – אנחנו שם ממש ללוות אתכם יחד לאורך כל האירוע, לגבות את צלמי הסטילס שלכם ולספק לכם זווית ראיה נוספת לכל דבר ועניין.

פרומגנט - מגנטים לאירועים

נכון, אנחנו מבינים שזה נשמע כ״אטרקציה״:

צלם מגנטים הוא מזמן כבר ״must have" לכל אירוע, לדודה שהגיע מרחוק, לסבתא שרוצה מזכרת עם הנכדה היקרה.
אז לפחות שהמזכרת הזאת תלווה אתכם לכל החיים!
את כל תמונות האירוע תקבלו מאיתנו בקישור דרייב / דיסק און קי, בגודל מלא להדפסה, לרשתות החברתיות, ולהראות לנכדים (בע״ה).

ובתשובה לשאלה הבאה שלך:

לא, אנחנו ממש לא מהיקרים בשוק, וגם לא קרובים לשם, אבל כן גובים מחיר שאנו מתחייבים ב 100% שלאחר האירוע לא תתחרטו עליו.

עם עשרות ביקורות חיוביות שאספנו במהלך השנים, מאות הודעות וואטסאפ מפרגנות, ואלפי שעות (גם ללא שינה) שבילינו בחברת כל הזוגות שלנו, אנו בטוחים בכל קליק שיוצא מהמצלמה שלנו – יום לאחר האירוע , בצפייה משפחתית משותפת שיגרום לכם להישען לאחור ולחייך.

צילום סטילס 2021

חשוב לנו להדגיש בכל דרך – ״צלם מגנטים״ יכול להיות רק ״צלם מגנטים״…. או שלא:

לסיכום, אם תלכו איתנו יד ביד או לא, יותר חשוב לנו מהכל שתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם, בכל זאת אירוע של פעם בחיים! – בדקו המלצות, שמעו ביקורות, תחקרו קצת בקבוצות – ובעיקר בצעו שיחה טלפונית – תבדקו את הוויב עם הצלם שלכם – בצעו תיאום ציפיות, תצפו באלבומי חתונות, ובעיקר – תחייכו – אתם מאורסים בדרך לחתונה :).

נ.ב – כבר ציינתי שאנו עושים גם צילום סטילס?
רוצים שנלווה אתכם משלב ההתארגנות ועד סיום האירוע? , נשמח לקבל מכם את פרטי האירוע ולשבת לקפה ועוגה.

לפרטים: לחצו כאן וצרו קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.